AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, AK Parti heyeti ile birlikte İzmir fuarını ziyaret etti.
Ziyarete AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, AK Parti Burdur Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, 20. Dönem Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen, AK Parti Bucak Belediye Meclis Üyesi İsmail Başarır katıldı.
Ziyaretle alakalı olarak açıklamada bulunan Milletvekili Mustafa Oğuz, " 29. İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na katılım sağlayan firmalarımıza ziyaret gerçekleştirdik.
İlimizin ihracatı için önemli bir yeri olan mermerin yüksek kalitesi ve çeşitliliği uluslararası pazarlarda tercih edilmesini sağlamakta ve bu durum ilimize ekonomik olarak çok büyük bir katkı sağlamaktadır.
Bu vesile ile fuara katılım gösteren firmalarımıza hayırlı işler ve müşteriler diliyorum. " ifadelerini kullandı.
Bucak AK Parti İlçe Teşkilatı ve ÇES Sanat Evi, unutulmaz bir sanat atölyesinde bir araya geldi. Detaylar burada...
AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir bayramlaşma programı düzenledi. Detaylar haberimizde...
Yerel seçimler sonucunda Bucak Belediyesi Meclisinde görev alacak 5 AK Parti Bucak Belediye Meclis üyeleri mazbatalarını aldı.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, yarın yapacağı proje tanıtım toplantısına herkesi davet etti. Detaylar haberimizde...
AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı, yaklaşan yerel seçimler için 'Seçim Koordinasyon Merkezi'ni coşkulu bir törenle açtı. Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal'ın önemli mesajlarını ve hedeflerini paylaştı.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, 23 Şubat 2024 Cuma günü saat 20:30'da 'Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirecek. AK Parti Bucak'ta seçim süreci boyunca tüm çalışmalar bu merkezden yürütülecek. Açılışa tüm Bucaklılar davetlidir.
Yorumlar (0)