AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, AK Parti Yeşilova İlçe Teşkilatı ve muhtarlarla bir araya gelerek ilçenin ihtiyaçları ve talepleri üzerine istişarede bulundu. AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, bu önemli toplantının taleplerin yerinde değerlendirilmesine olanak tanıdığı ifade edildi.
AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, Yeşilova ilçesinde AK Parti Yeşilova İlçe Teşkilatı ve muhtarlarla bir araya geldi. İstişare toplantısında ilçenin ihtiyaçları ve talepleri masaya yatırıldı. AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, toplantının ilçenin gelişimi ve vatandaşların daha iyi yaşam standartlarına kavuşması amacıyla önemli bir adım olduğu belirtildi.
Açıklamada, "Milletvekillerimiz Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, AK Parti Yeşilova İlçe Teşkilatı ve ilçemizin kıymetli muhtarları ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Bu toplantı sayesinde Yeşilova ilçemizin ihtiyaçları ve talepleri detaylı bir şekilde ele alındı. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak ve ilçenin gelişimine katkı sağlamak için önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Talepleri yerinde değerlendirme fırsatı bulduk. Bu istişarelerle ilçemizin daha da ileriye gitmesine katkı sunmayı hedefliyoruz." ifadelerine yer verildi.
Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, DSİ Genel Müdürü Akif Balta'yı ziyaret ederek Burdur ve Bucak'ın içme suyu sorunlarına çözüm arayışlarını sürdürdü.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve İzzet Akbulut ile birlikte "Gül Yolu Projesi" tanıtım programına katıldılar.
Burdur Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına Katılım sağladı.
Başkan Asan ve Ak Parti Milletvekili Adem Korkmaz ile birlikte Başkan Mehmet Ata Öztürk'ü ziyaret etti
Milletvekili Adem Korkmaz ve İlçe Başkanı Mustafa Alver ile birlikte Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret etti ve ilçe çalışmaları hakkında görüşme sağladı.
AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı.
Yorumlar (0)