Burdur'un Bucak ilçesinde 3 dönemdir süre gelen AK Parti liderliğinde belediye süreci, bugün itibariyle sona erdi.
CHP Bucak Belediye Başkan Adayı olarak yola çıkan Hülya Gümüş, gece gündüz demeden yürüttüğü seçim çalışmaları sonrasında bugün yapılan seçimde resmen Bucak'ta devrim yaptı.
Açılan her sandıkla birlikte fark açan Hülya Gümüş, artık Bucak'ın yeni belediye başkanı oldu.
Hülya Gümüş'ün henüz resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanı olmasının ardından Cumhuriyet Meydanında miting düzenliyor.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (4)
Abdullah
3 ay önce / 01.04.2024Bucağın da 5 yılı boş yıl oldu.????
Beğendim 2 | Beğenmedim 0 | Cevapla
Gülcan
3 ay önce / 01.04.2024Helal olsun sana Antalya da nasıl kazandırdıksa Bucak ta da gösterdik kendimizi .
Beğendim 1 | Beğenmedim 1 | Cevapla
Hasan Tutumlu
3 ay önce / 01.04.2024Desene aynı şehirler gibi 5 sene hizmet bekleme bunların gerçek yüzleri hep aynıdır vaad ederler ama hizmet kitaplarında yazmaz aynı burdur da olduğu gibi insanlar nankör sadece değişim olsun diye kurulu düzeni hizmeti görmeyecek kadar koyunlar
Beğendim 1 | Beğenmedim 3 | Cevapla
Bucaklı
3 ay önce / 31.03.2024Aslında çoğunluk olan Bucaklı muhafazakar milliyetçi seçmen ittifak etmemenin bedelini ödeyecek. Ders çıkarmak lazım.
Beğendim 12 | Beğenmedim 10 | Cevapla