AK Parti'nin Isparta adayı Şükrü Başdeğirmen oldu.
AK Parti'nin yerel seçimlerde Isparta Belediye Başkan adayı Şükrü Başdeğirmen oldu.
AK Parti Isparta Belediye Başkan adayı Şükrü Başdeğirmen’in ismi pazar günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilecek.
Isparta Belediyesi tarafından Turan Mahallesi'nde bulunan ve yaklaşık 270 yıllık bir geçmişe sahip olan Aya Baniya (Payana) Kilisesi'nin restorasyonu için başlatılan çalışmalarda sona yaklaşıldı.
Konserde konuşan Başkan Başdeğirmen, “Isparta’mız dünyada gül adıyla anılan tek şehir. Hem maddi hem manevi, ekonomik, kültürel ve turizm anlamında değerli bir ürünümüz. Gülün sayesinde bugüne kadar çok güzel anılar yaşadık” dedi.
Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e başılar dileyen Oto Galericiler Sitesi 2. Etap Kooperatif Başkanı Uğur Madan ,Isparta Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yavuz,
Isparta Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Uğur Macit ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Çevremize sizlerle beraber güzel işler yapacağız" dedi.
Isparta'nın seçim tamamlandı. Peki Isparta'da seçimi kim kazandı? 2024 Isparta seçim sonuçlarına göre AKP adayı Şükrü Başdeğirmen belediye başkanı seçildi.
Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre AK Partili büyükşehir ve il belediyeleri arasında yüzdelik oyunu en çok artıran başkan oldu.
Yorumlar (0)