Antalya’nın gözde ilçelerinden Alanya’da yılbaşı coşkuyla kutlandı. Yerli ve yabancı vatandaşların yanı sıra çevre illerden gelenler de doyasıya eğlendi.
Antalya’nın turizm alanında gözde ilçelerinden Alanya’da yılbaşı coşkuyla kutlandı. Yerli ve yabancı turistler eğlence mekanlarında doyasıya eğlendi. Yoğun güvenlik önlemleri altında gerçekleşen etkinliklerde binlerce kişi şarkılar söyleyip dans ederek yılbaşını kutladı. Kimi vatandaşlar canlı müzik eşliğinde dans ederken kimisi de konfetiler patlatarak eğlendi. Hem yerli vatandaşlar hem de yabancı turistler doyasıya eğlenerek yeni yılı karşılarken, çevre illerden gelenlerinde olduğu görüldü. Ayrıca ilçenin farklı noktalarından da yeni yılın ilk dakikalarında gökyüzünü havai fişekler aydınlattı.
Antalyalılar, yeni yıla Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Yapay kar" yağışı altında girdi.
Antalya'da kendilerine 'Yaz Kış Denize Girenler' adını veren ve aralarında öğretmen, mühendis, iş adamları ile farklı mesleklerden kişilerin bulunduğu 25 kişilik grup, 2023 yılını 10 derece hava sıcaklığında 20 derece ölçülen denize girerek karşıladı.
Antalya, 2023’ü Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenleyeceği DJ performanslı Yeni Yıl kutlamasıyla coşkuyla karşılayacak.
Antalya’nın Kumluca İlçesinde vatandaşlar yeni yıla Kur’an ziyafeti ve şehitlere dua ve programı ile girdi.
Altınova İlçe protokolü, 2023 yılının son gecesini ilçede görev yapan kamu personeliyle birlikte geçirdi.
Erzincan’da köy evinde toplanan vatandaşlar 2024 yılına halay çekerek, birlik ve beraberlik mesajlarıyla girdiler.
Yorumlar (0)