Antalyalılar, yeni yıla Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Yapay kar" yağışı altında girdi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen yılbaşı partisine binlerce kişi katıldı. DJ eşliğinde dans eden Antalyalılar, yapay kar sürprizi ile karşılaştı. Yıllardır kent merkezine kar yağışına hasret olan Antalyalılar, yeni yıla kar makinesinden çıkan yapay karla 2023'e merhaba dedi. Kar yağışı altında geri sayım yapmanın keyfini yaşayan vatandaşlar, havai fişek gösterisiyle birlikte dans etti. Telefon ışıklarıyla görsel şölen oluşturan Antalyalılar gecenin ilerleyen saatlerine kadar oyun havaları eşliğinde eğlendi.
Öte yandan Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler de Cumhuriyet Meydanı'nda geniş güvenlik önlemleri aldı. Alana girişin etrafı demir bariyerle kapatılarak giriş ve çıkışlar kontrollü olarak yapıldı
Antalya’nın gözde ilçelerinden Alanya’da yılbaşı coşkuyla kutlandı. Yerli ve yabancı vatandaşların yanı sıra çevre illerden gelenler de doyasıya eğlendi.
Antalya'da kendilerine 'Yaz Kış Denize Girenler' adını veren ve aralarında öğretmen, mühendis, iş adamları ile farklı mesleklerden kişilerin bulunduğu 25 kişilik grup, 2023 yılını 10 derece hava sıcaklığında 20 derece ölçülen denize girerek karşıladı.
Antalya, 2023’ü Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenleyeceği DJ performanslı Yeni Yıl kutlamasıyla coşkuyla karşılayacak.
Antalya'da küçük demir bilyeler atan havalı tüfek ile intihara kalkışan bir kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Antalya 12 saat içinde adeta 4 mevsimi yaşadı. Dün gece etkili olan şiddetli yağış ve fırtınanın ardından bugün ise sıcak ve güneşli hava etkili oldu. Detaylar haberimizde
Antalya’da telefonda kendisini polis olarak tanıtıp, “Kimliğinin şüpheli şahıslar tarafından terör eyleminde kullanıldı’ sözleriyle bir kişiden 850 bin TL değerinde ziynet eşyası ve dövizi elden alan şahıs, polis ekiplerince yakalandı. Nitelikli dolandırıcılık suçundan adli makamlara sevk edilen şüpheli tutuklandı.
Yorumlar (0)