CHP Belediye Başkan Aday Adayı Ali Tarkan Büyükyörük, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti. Keyifli geçen ziyarette Başkan Ercengiz ve Aday Adayı Büyükyörük, kardeşlik, birlik ve beraberliğe vurdu yaptı. Belediye Başkan Aday Adayı Ali Tarkan Büyükyörük, “ Burdur Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’e ziyarette bulundum. Dün olduğu gibi bugün de yarında hep birlikte Burdur’un başarısı için el ele mücadele edeceğiz. Ev sahipliği için teşekkür ederim” dedi.
Belediye Başkanı Ercengiz ise ziyaret için teşekkür ederek, “Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Tarkan Büyükyörük Abimize nazik ziyareti için teşekkür ederim. Dün olduğu gibi bugün de yoldaşız kardeşiz. Sonuç ne olursa olsun kazanan Burdur olsun partimiz olsun” ifadelerini kullandı.
Burdur Gazetesi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarihi binasına gelerek vatandaşlara seslendi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Başkanı Halil Tüfek, Salihli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde tekniker olarak çalışan Erkan Keskin'in geçici görevlendirme yazısı ile Zabıta Müdürlüğünde kavşaklarda geçen araçları saymak üzere görevlendirildiğini ve aşırı sıcaktan bayılarak hastaneye kaldırıldığını belirterek, “CHP'li belediye mobbing işini abarttı” dedi.
CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, tasarruf genelgesinin yerel basını zor durumda bıraktığını belirtti ve iktidara tasarrufu kendilerinde yapmaları çağrısında bulundu.
Tek aday ile gidilen Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Zinet Gezer’den bayrağı Şengül Sevim Tekin devraldı.
CHP Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Şengül Sevim Tekin, yeni başkan olarak seçildi. Kongreye CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve diğer önemli partililer katıldı.
CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığına, Olağan İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan seçildi. Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan'ın açıklaması için tıklayın...
Yorumlar (0)