Ankara

Ali Yerlikaya'ya destek çığ gibi büyüyor

Göreve geldikten sonra çetelere, suç örgütlerine, terör örgütlerine ve uyuşturucu kaçakçılarına yönelik operasyonlar yapan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya destek her geçen gün artıyor.

Ali Yerlikaya'ya destek çığ gibi büyüyor

Görevi devraldıktan sonra çetelere, suç örgütlerine, terör örgütlerine ve uyuşturucu kaçakçılarına yönelik ciddi operasyonlar yapan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya destek her geçen gün artarak devam ediyor. Birçok kişi Bakan Yerlikaya'ya "Kararlılığınızdan vazgeçmeyin" çağrısında bulundu.

Son dönemlerde çetelere, suç örgütlerine, terör örgütlerine ve uyuşturucu kaçakçılarına yönelik operasyonların talimatını veren ve yapılan operasyonlarla ilgili detayları sosyal medya hesabından paylaşan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya yönelik destek her geçen gün artarak devam ediyor.

"ALLAH'INA KURBAN, DEVAM"

Sosyal medyada Ali Yerlikaya'nın ismiyle açılan hashtag'lerde "Tüm çetelerle mücadelenizde başarılar diliyoruz", "Allah yardımcınız olsun tam destek", "Elinize sağlık sayın bakan", "Allah'ına kurban, devam", "Helal olsun bakanım topluma tekrar güven verdiniz", "İşte işinin makamının hakkını %110 veren bakan", "Sonu kadar devam edin sayın bakanım", "Sizinle gurur duyuyoruz" şeklinde binlerce yorumlar yapıldı.

 

Son operasyonlarla suç örgütlerinin belini kıran Ali Yerlikaya'ya destek çığ gibi büyüyor

SON OPERASYONDA 928 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Öte yandan İçişleri Bakanı Yerlikaya, bugün 64 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen "Kahramanlar Operasyonları" kapsamında ruhsatsız silah taşıyan şahıslara ve silah kaçakçılarına yönelik operasyonlarda; 928 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Umut tacirlerine fırsat verilmiyor
Bölgesel

Umut tacirlerine fırsat verilmiyor

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 2024 yılının ilk 4 gününde 27 ilde gerçekleştirilen "Kalkan-7" operasyonlarında 80 göçmen kaçakçısı ve 2 bin 155 düzensiz göçmenin yakalandığını açıkladı.

Bakan Yerlikaya Erzurum'da mezuniyete katıldı
Yaşam

Bakan Yerlikaya Erzurum'da mezuniyete katıldı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Erzurum’da Polis Meslek Yüksekokulu mezuniyet törenine katıldı. Devamı haberimizde...

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Antalya Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret Etti
Yerel Yönetim

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Antalya Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret Etti

“Türkiye’nin Huzuru Toplantısı” İçin Antalya'ya gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti

Bakan Yerlikaya Antalya’da Vatandaşlardan ne istedi
Yerel Yönetim

Bakan Yerlikaya Antalya’da Vatandaşlardan ne istedi

Ali YERLİKAYA, Antalya halkına seslenerek çevrelerinde gördükleri, duydukları, rahatsız oldukları her türlü suçla ilgili hemen 112’yi arayıp bilgi vermelerini isteyerek, tüm katılımcılara da görevlerinde başarılar diledi.

Antalya ve 4️8 ilde eş zamanlı  Müstehcenlik operasyonları düzenlendi. 50 Kişi Gözaltına
Yaşam

Antalya ve 4️8 ilde eş zamanlı Müstehcenlik operasyonları düzenlendi. 50 Kişi Gözaltına

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından "çevrim içi çocuk müstehcenliği ile mücadele" kapsamında İstanbul merkezli 48 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 50 şüphelinin yakalandığını bildirdi.

BTÖ'nün eylem hazırlığı engellendi
Bölgesel

BTÖ'nün eylem hazırlığı engellendi

Jandarma, BTÖ'ye yönelik operasyonlarda 27 şüpheliyi yakaladı. Şüpheliler, eylem hazırlığında oldukları gerekçesiyle gözaltına alındı.