Altay’ın 42 yaşındaki golcü oyuncusu Murat Uluç, bu sezon Türkiye Kupası’nda toplam 3 gole imza attı ve 39 yaşındaki Marco Paixao ile birlikte takımın en skorer oyuncusu konumunda bulunuyor.
Trendyol 1. Lig ekiplerinden Altay’ın 42 yaşındaki golcüsü Murat Uluç, bu sezon ligde oyuna sonradan dahil olduğu 5 maçta 41 dakika süre alırken, gol ve asist üretemezken, Türkiye Kupası’nda ise gösterdiği performansla göz doldurdu. Kupada 2 maça çıkan Uluç, Aliağa FK’ya 2 gol atarken, Kırklarelispor’a ise 1 gol atmayı başardı. Türkiye Kupası’nda 22. maçında 11. golüne ulaşan tecrübeli futbolcunun profesyonel liglerde de 139 golü bulunuyor.
Geçen sezon Türkiye Kupası’nda gol atan en yaşlı futbolcu ünvanını elde eden Uluç, bu sezon rekorunu tazeledi. İHA
Bu sezon Altay formasıyla tüm kulvarlarda 4 gol atan ve bu maçlarda alınan galibiyetlerde önemli paya sahip olan 42 yaşındaki forvet oyuncusu Murat Uluç, siyah-beyazlı formayla sadece 402 dakika sahada kaldı.
Altay, Trendyol 1. Lig’in 12. haftasında yarın Eyüpspor’u konuk edecek. Siyah-beyazlılar, rakibini mağlup ederek 9 maçlık aradan sonra galibiyet sevinci yaşamak istiyor.
Trendyol 1. Lig’de oynadığı son 9 maçta sadece 2 beraberlik alan Altay, 5 puanla son sırada yer aldı.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Yorumlar (0)