ATA Group'tan kaçırılmayacak kampanya

ATA Group, 17. yıl kutlaması kapsamında Cudy meyve sularında kampanya başlattı. Eve servis ile 60 TL'ye bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ATA Group, 17. yılını kampanya ile kutluyor. Cudy meyve sularında sunulan bu indirim fırsatı kaçırılmayacak cinsten. Paket koli meyve sularında geçerli olan bu kampanyada "Gel Al" seçeneği ile harika bir fiyat avantajı sizi bekliyor. Sadece 55 TL'ye paket koli meyve sularını kapın, veya eve servis ile 60 TL'ye bu fırsattan yararlanın. Okulların açılmasına kısa bir süre kala bu fiyatlar gerçekten kaçırılmayacak fırsatlar arasında!

Eve Siparişlerde Çoklu Alım İmkanı

ATA Group'un bu kampanyası sadece lezzetli Cudy meyve sularının indirimli fiyatlarıyla sınırlı değil, aynı zamanda eve servis ile de sizlere ulaşıyor. Eve siparişlerinizde de bu fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak eve siparişleri için 3 veya daha fazla ürün almanız gerekmektedir. Böylece hem lezzetli Cudy meyve sularının tadını çıkarabilir hem de uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

ATA Group'un bu özel kampanyası ile 17. yılınıza lezzetli bir dokunuş yapmaya ne dersiniz? Cudy meyve sularının bu indirim fırsatını kaçırmamak için acele edin!

Tel: 0536 439 17 39
Adres yeni mahalle Hızır Reis Caddesi no 96 Bucak Getir Depo

ATA GroupkampanyaindirimTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.