Burdur Gölhisar'da eğitim yatırımları hız kesmeden sürüyor

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur'un Gölhisar İlçesindeki Eğitim Yatırımları ile ilgili açıklama yaptı.

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Gölhisar İlçesi Eğitim Yatırımları ile ilgili açıklama yaptı.

PROF DR NUMAN KURTULMUŞ’UN GÖRÜŞMELERİ İLE 16 DERSLİKLİ İMAM HATİP LİSESİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Mevcut binanın yıkım çalışmalarının bitmek üzere olduğu belirten Milletvekili Bayram Özçelik “ Genel Başkanımız Vekilimi Prof Dr Numan Kurtulmuş’un Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer ile Bizzat Görüşerek Programa Alınan ve Ödeneği Ayrılan 16 Derslikli İmam Hatip Lisemizin mevcut binasının yıkım çalışmaları bitmek üzere. Yıkım çalışmalarının tamamlanması ve alan temizliği yapılmasından sonra arazinin topografik durumu ile birlikte tüm detayları kapsayan plankote çalışması gerçekleştirilecek. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte mimari proje çalışmaları hızlanacak ve Süratle Kıymetli Bakanımız Genel Başkan Vekilimiz Prof Dr Numan Kurtulmuş ve Eğitim Sevdalısı Prof Dr Sevgi Kurtulmuş’un Katkılarıyla Temelleri Atılıp İnşaat Safhasına Geçilecektir.”İfadelerine yer verdi.

'MİMAR SİNAN İLKOKULU ARSA DÜZENLEMESİ DEVAM EDİYOR'

Gölhisar Belediyesi tarafından arazi düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirten Milletvekili Özçelik “ Gölhisar Belediyemiz ve DSI tarafından 12 derslikli Mimar Sinan İlkokulumuzun arsa düzenlemesi çalışmaları devam etmektedir. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte plankote çalışmaları yapılacak.”dedi.

'ATATÜRK İLKOKULU YIKIMI TAMAMLANDI'

Daha önce yıkım ihalesi yapılan Atatürk İlkokulunun yıkımının tamamlandığını belirten Milletvekili Bayram Özçelik “ Daha Önce yıkım ihalesi yapılan 12 derslikli Atatürk İlkokulunun mevcut binasının yıkımı gerçekleştirildi. Aplikasyon çalışmaları önümüzdeki günlerde başlayacak”ifadesini kullandı.

'CUMHURİYET ORTAOKULU VE GÖLHİSAR ANAOKULU PROJE ÇALIŞMALARI BAŞLAYACAK'

Plankote ve Aplikasyon çalışmalarının tamamlandığını belirten Milletvekili Bayram Özçelik “16 derslikli Cumhuriyet Orta Okulu ve 4 Derslikli Gölhisar Anaokulunun plankote ve aplikasyon çakışmaları tamamlandı. Proje çalışmaları Bakanlığımız tarafından gerçekleştirilecek”dedi.

'ATATÜRK ORTAOKULU GÜÇLENDİRME ÇALIŞMASI 2 MAYIS 2023 YENİDEN İHALE EDİLECEK'

Güçlendirme işi fesih olan Atatürk Orta Okulu’nun tekrar ihale edileceği söyleyen Milletvekili Bayram Özçelik “Ayrıca güçlendirme işi fesih olan Atatürk Orta Okulu ile ilgili bakanlık onayları alındı. Özel idareye yeniden ihale yapılması için gönderildi. İl Özel İdaremiz tarafından ihale tarihi alınarak, 2 Mayıs 2023 tarihinde ihaleye çıkacaktır.Milli Eğitim Bakanlığının Bütçesine En Çok Ödeneği Koyan 1. Sırada Milli Eğitim Bütçesi Olmasını Sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a.Bakanımızın Genel Başkan Vekilimiz Prof Dr Numan Kurtulmuş ve Hanımefendi Prof Dr Sevgi Kurtulmuş’a ve Milli Eğitim Bakanımız Prof Dr Mahmut Özer’e Şükranlarımızı Sunuyorum. dedi.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram ÖzçelikTürkiyeBurdurGölhisar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.