Burdur Mv. Adayı Adem Korkmaz, mazbatayı alıp su sorununu çözecek

Burdur’da yaşanan içme suyu sorunuyla ilgili flaş açıklamalarda bulunan Adem Korkmaz, “Mazbatayı aldığım ilk gün ilk işim içme suyunu çözüme kavuşturmak olacak." dedi.

Burdur AK Parti birinci sıra milletvekili adayı Adem Korkmaz, Burdur’da yaşanan içme suyu sorunuyla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Korkmaz, “mazbatayı aldığım ilk gün, yapacağım ilk iş, Burdur’un içme suyu meselesini çözmek olacaktır ve bunun için de ilk ziyaretimi Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e yapacağım “dedi.

Burdur’da yaşanan içme su sorununu büyük ölçüde rahatlatacak Senir - Burdur içme su hattı projesinin yıllardır bir türlü hayata geçirilememesinin Burdur için kabul edilemez bir konu olduğunu ifaden Korkmaz, “Su meselesi siyaset üstü bir meseledir” dedi.

Korkmaz, hem belediye başkanına hem de Burdur halkına bu konuda gece gündüz bu işle ilgileneceğini, İller Bankasına, Devlet Su İşlerine ne düşüyorsa bunun da takipçisi olacağı sözünü verdi. “Başka bir baharı görelim, orada şöyle yapalım, burada da şöyle olsun” gibi sorunu öteleyen, işi savsaklayan yaklaşımlarla bu işten Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz siyaseten zarar görsün gibi bir anlayışa asla sahip olmadığını ifade eden Korkmaz, “kısır çekişmelerle kimse Burdur halkını cezalandıramaz” vurgusu yaptı.

Ak Parti 1. sıra adayı Korkmaz, “Ben bu düşüncelerimi seçim arifesinde bana bir siyasi getirisi olsun diye söylemiyorum çünkü ben Burdur’da polemik siyaseti değil, proje siyaseti yapmak için milletvekilliğine aday olmuş bir kardeşinizim. Göreceksiniz el ele verip, içme su sorununu Burdur’un gündeminden en kısa sürede çıkartacağız”, dedi.

Adem Korkmazburdur içme suyuAK Parti Burdur Milletvekili AdaylarıTürkiyeBurdurBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.