Canural da Servet Olpak dedi

Gölhisar'lı seçmenlerle kahvaltıda buluşan MHP adaylarına, Kamil Özcan ve Yılmaz Gürcan'ın desteklerinin ardından bir destek haberi de Gölhisar'dan geldi.

Gölhisar'lı seçmenlerle kahvaltıda buluşan MHP adaylarına, daha dün Kamil Özcan ve Yılmaz Gürcan'ın desteklerini açıklamalarının üzerinden bir gün geçmişken bir destek haberi de Gölhisar'dan geldi. Önceki dönem Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan CANURAL Servet Olpak'a desteğini açıklayarak tüm hemşehrilerinden Olpak için oy istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi seçimlere bir hafta kala ardı ardına gelen destek açıklamaları ile siyasi gündemi belirler noktaya geldi. Birinci sıra adayı Servet Olpak tarafımıza yaptığı açıklamada; Ramazan CANURAL Başkanımın da bizlere destek vermesi gerçekten çok değerli. Seçim yaklaştıkça partimize artarak devam eden destekler bizlere sorumluluğumuzun önemini bir kez daha hatırlatıyor. Bizlere bu süreçte destek olan hiçbir kardeşimizin hakkını ödeyemeyiz.

Onların bize olan güvenini boşa çıkarmamak için çok çalışacağız ve Burdur'umuzu hak ettiği noktaya birlikte taşıyacağız. Biz Burdur'da MHP en büyük başarıyı elde edecek derken, bunu bir slogan yahut bir temenni olarak söylemiyoruz. Sahadan edindiğimiz gözlemler ve yapılan tutarlı seçim araştırmalarından elde ettiğimiz veriler ışığında söylüyoruz. Ki seçim yaklaştıkça bunu herkes görmeye başladı.14 Mayıs'ta İnşallah bunun tescil tarihi olacaktır. Bu seçimin gerçeği Milliyetçi Hareket Partisi'dir. Bunu görmezden gelmek deve kuşunun başını kuma gömmesine benzer. Şair Abdurrahim Karakoç'un mısraların da dediği gibi "Herkes duyacak, bilecek ,Saklanmaz gayrı bu gerçek. Bu anlamlı desteklerinden dolayı tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Memleketim Gölhisar'ın da öncelikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve bizlere çok güzel bir sonuçla destek olacağından da eminim." dedi.

Gölhisar Millet Bahçesinde ki toplantıya ayrıca MHP Burdur Milletvekilleri, Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper, Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan, Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Arıkan, Kayalar Grup Yönetim Başkanı Mehmet Kaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Servet OlpakMHP Burdur Milletvekili AdaylarıRamazan CanuralTürkiyeBurdurGölhisar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.