Kemal Kılıçdaroğlu Burdur'da, Hülya Gümüş'ü yanından ayırmadı

Burdur Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan Millet Buluşması süresince Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Hülya Gümüş'ü yanından ayırmadı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Burdur mitinginde vatandaşlara seslendi. Burdurlulara söz veren Kılıçdaroğlu, 14 Mayıs'ta ülkeye huzur getireceklerini ifade etti.

HAVAALANINDA KARŞILADI

Burdur'da yapılan Millet Buluşması için Isparta'ya gelen Kılıçdaroğlu ve Mansur Yavaş, ilk olarak havaalanında karşılandı. Karşılama töreninde yer alan Milletvekili adaylarından Hülya Gümüş, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na çiçek takdim etti.

Burdur Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan Millet Buluşması süresince CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş'ü yanından ayırmayan Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Hülya Gümüş'ün kadınların ve gençlerin sesi olacağını belirtti.

"HÜLYA'YI ANKARA'DA GÖRMEK İSTİYORUM"

Meydanda CHP Milletvekili adayları takdim edilirken, genç ve kadın aday Hülya Gümüş'ü yanına çağıran Kılıçdaroğlu, kendisini Ankara'da görmek istediğini, bu nedenle ara vermeden çalışmalarına devam etmesini istedi.

TEŞEKKÜRLER BURDUR HALKI

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Hülya Gümüş ise "CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'ı karşıladık. Burdur'da Millet Buluşması'nda coşkulu vatandaşlarımızla buluştuk. Teşekkürler Burdur! Birleşe birleşe kazanacağız." İfadelerini kullandı.

Hülya GümüşKemal Kılıçdaroğlu BurdurCHP Burdur Milletvekili adaylarıTürkiyeBurdurBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.