Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Burdur mitinginde vatandaşlara seslendi. Burdurlulara söz veren Kılıçdaroğlu, 14 Mayıs'ta ülkeye huzur getireceklerini ifade etti.
Burdur'da yapılan Millet Buluşması için Isparta'ya gelen Kılıçdaroğlu ve Mansur Yavaş, ilk olarak havaalanında karşılandı. Karşılama töreninde yer alan Milletvekili adaylarından Hülya Gümüş, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na çiçek takdim etti.
Burdur Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan Millet Buluşması süresince CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş'ü yanından ayırmayan Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Hülya Gümüş'ün kadınların ve gençlerin sesi olacağını belirtti.
Meydanda CHP Milletvekili adayları takdim edilirken, genç ve kadın aday Hülya Gümüş'ü yanına çağıran Kılıçdaroğlu, kendisini Ankara'da görmek istediğini, bu nedenle ara vermeden çalışmalarına devam etmesini istedi.
Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Hülya Gümüş ise "CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'ı karşıladık. Burdur'da Millet Buluşması'nda coşkulu vatandaşlarımızla buluştuk. Teşekkürler Burdur! Birleşe birleşe kazanacağız." İfadelerini kullandı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)