MHP Burdur Milletvekili adayları Burdur Sanayisinde

MHP Burdur Milletvekili adayları Servet Olpak, Andaç Özdemir ve Esma Özdaşlı, Burdur'u karış karış gezmeye devam ediyor.

MHP Burdur Milletvekili adayları Servet Olpak, Andaç Özdemir ve Esma Özdaşlı, Burdur'u karış karış gezmeye devam ediyor.

2023 Genel Seçim takviminin belli olmasının ardından Burdur'da da seçim heyecanı her geçen gün daha da artıyor. Bu kapsamda MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay ile birlikte ziyaretlerini sürdüren MHP Burdur Milletvekili Adayları Servet Olpak, Andaç Özdemir ve Esma Özdaşlı ilçe ziyaretlerinin yanı sıra bugün Burdur Sanayi'ne giderek burada esnaflarla bir araya geldiler.

Sanayi esnafının alın teri ile hizmet verdiğini vurgulayan MHP Burdur Milletvekili Adayları, emekçinin emeğinin karşılığını almasının önemine değindiler.

Tek tek dolaşıp vatandaşlarla bir araya gelerek, her gönle dokunacaklarını vurgulayan Burdur Milletvekili Adayları Servet Olpak, Andaç Özdemir ve Esma Özdaşlı, ziyaretleri ara vermeden sürdüreceklerini belirterek, " Yaklaşan seçimlerde Burdur'un eksiklerinin giderilmesi için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Burdur'da hizmet veren belediyelerimizin üretkenliğini Milletvekilliği ile taçlandırarak Burdur genelinde üretkenliği teşvik etmek için bu yola başkoyduk. " ifadelerini kullandılar.

MHP Burdur Milletvekili AdaylarıServet OlpakAndaç ÖzdemirEsma ÖzdaşlıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.