MHP Burdur Milletvekili adayları, Burdur Sanayisinde

MHP Burdur Milletvekilleri Servet Olpak, Andaç Özdemir ve Esma Özdaşlı Burdur'u karış karış gezmeye, vatandaşlar ve esnaflarla buluşmaya devam ediyor.

MHP Burdur Milletvekilleri Servet Olpak, Andaç Özdemir ve Esma Özdaşlı Burdur'u karış karış gezmeye, vatandaşlar ve esnaflarla buluşmaya devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında Burdur Sanayisine giden Burdur Milletvekilleri Servet Olpak, Andaç Özdemir ve Esma Özdaşlı, burada işletmeleri tek tek gezerek esnaflarla ve sanayide bulunan vatandaşlarla buluştu.

Burdur'da hizmet veren MHP'li belediyelerin yaptıklarıyla herkesi gururlandırdığını Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları Servet Olpak, Andaç Özdemir ve Esma Özdaşlı, Burdur'un tamamında üretkenliğin artırılmasıyla birlikte Burdur'un daha da büyüyeceğini dile getiriyorlar.

Burdur genelinde yaptıkları ziyaretler ile vatandaşların olumlu duygu ve düşüncelerini gördüklerini belirten MHP Milletvekili Adayları, " Hemşehrilerimize, MHP olarak Burdur'da her zaman yanlarında olduklarını söylüyoruz. Her zaman üretkenliği ön planda tuttuğumuzu anlattığımız vatandaşlarımıza yapacağımız çalışmaları tek tek aktarıyoruz. Bugün Burdur Sanayisinde esnaflarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldik, onlarla hasbihal ederek çözülmesini istedikleri sorunları dinleyerek çözüm önerilerimizi sunduk. Burdur için el ele vereceğiz." ifadelerini kullandılar.

mhp burdur milletvekili adaylarıServet OlpakAndaç ÖzdemirEsma ÖzdaşlıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.