Sesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansı

Sesif Giyim, 18. yılını kutluyor. Mağazada yüzde 20'den yüzde 50'ye varan indirimler ve çekilişle gram altın kazanma şansı var.

Sesif Giyim'de 18. Yıla Özel İndirimler ve Çekiliş

2005 yılından bu yana Burdur'da hizmet veren bir giyim mağazası Sesif Giyim, kuruluş yıl dönümünde kampanya başlattı. 18. yılını kutlayan Sesif Giyim, bu özel günde müşterilerine yüzde 20'den yüzde 50'ye varan indirimler sunuyor. Ayrıca, alışveriş yapanlar günün sonunda gram altın kazanma şansı kazanıyor.

23 Eylül akşamı canlı yayın eşliğinde yapılacak çekilişle iki kişiye gram altın hediye edilecek. Üçüncü ve dördüncü kişileri ise sürpriz hediyeler bekliyor.

Sesif Giyim'de çantadan spor kıyafetine, tesettür modern kıyafetlerden abiye çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Çocuk abiyeleri de mağazanın ürün çeşitleri arasında yer alıyor.

Sesif Giyim İşletme Sahibi Sevim Aktan, "18. yılımızı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günde müşterilerimize indirimler ve çekilişlerle sürprizler hazırladık. Tüm müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz" dedi.

Adres Konak Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı No :10 Sesif Giyim Sevim Aktan Ofis Park İş Merkezi Bucak / Burdur

Telefon:0535 762 55 26

Sesif Giyimindirimgram altınkampanyaTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.