Süleyman Erman'dan Burdur'a teşekkür

14 Mayıs'ta yapılan seçim sonrasında CHP Burdur Milletvekili Adayı Süleyman Erman açıklamalarda bulundu.

14 Mayıs'ta yapılan seçim sonrasında CHP Burdur Milletvekili Adayı Süleyman Erman açıklamalarda bulundu.

Burdur Milletvekili Adayı Süleyman Erman yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Teşekkürler BURDUR

Tüm sandıklarda CHP ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na duymuş olduğunuz güvenden dolayı teşekkürler...

Teşekkürler BUCAK

Kardeşimiz,kızımız,hepimizin gülen yüzü adayımız Hülya Gümüş'e inanıp mücadelesini takdir edip hep birlikte alınan rekor oydan dolayı tüm Bucak'lılara ayrı ayrı teşekkür ederim.Bucak'ta tarih yazdınız.

Karamanlı,Yeşilova ve İl Merkezinde,Çavdır Merkezde birinci parti olarak çıkmamıza vesile olan,

Yine tüm ilçelerimizde,köylerimizde ,örgütüme,aday kardeşlerime,şahsıma genel başkanıma güvenip oy veren tüm halkımıza teşekkürlerimi sunarım.

Her zaman olduğu gibi seçim sürecinde gece gündüz mücadele eden partimin isimsiz kahramanlarına,Gençlik Kollarıma,Kadın Kollarıma ve ilçe başkanlarıma, İl başkanıma tüm yönetim birimlerine teşekkür ediyorum. Burdur genelinde aldığımız oy ile oyunu artıran en başarılı parti olmamız yol arkadaşlarımın eseridir.

Seçim küçük coğrafyalarda ertesi sabah biter ve bizler hiç ayrıştırmadan yine günaydın demeye,yine ölümde düğünde yemekte hep birlikte olmaya devam ederiz.

Çünkü biliriz insandır insanın herşeyini paylaşan.İlimizde bir tatsızlık yaşamadan geçen bir seçim sürecinin ardından partimizden gönderdiğimiz İzzet Akbulut kardeşimi kutlarım.Yeri geldi abisi,yeri geldi il başkanı oldum ve ilk gün dediğim gibi genç kardeşlerimi göndermek için mücadele ettim.Bu gururla Burdur'umuzu mecliste layıkıyla temsil edeceğine inancım tamdır.

Yine ilimizde Ak partiden seçilen Değerli Hocam Adem Korkmaz'ı ve meslektaşım Mustafa Oğuz vekilimizide kutlarım.Üç vekil umarım güç birleştirip yeni ses,yeni nefes,yeni heyecan ile Burdur'umuza en iyi katkıyı sunarlar. Seçim sürecinde hiçbir gerginliğe,tartışmaya fırsat vermeyen siyasi partilerden aday olan tüm arkadaşlarımı da gösterdikleri olgunluk,hoşgörü ve nezaketleri sebebi ile ayrıca kutluyorum.

30 yıldır süren siyasi hayatımda partimin verdiği her görevi onurla ve gururla yaptım. Bundan sonrada nerede ve hangi görev verilir ise partimin ve yol arkadaşlarımın emrinde hizmet etmeye devam edeceğim. Şimdi sıra yürekten inandığım,yolunda olmaktan gurur duyduğum Genel Başkanım Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı koltuğuna oturtmak için mücadele etmekte.Çünkü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ten emanet aldığımız bu ülkeyi onun yolunda Devletimizin ve milletimizin hizmetinde

Doğru bildiğimiz yolda hep birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz.

Saygılarımla

Süleyman ErmanCHP Burdur Milletvekili AdaylarıBurdur 2023 genel seçimleriTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.