CHP Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi'nde Seçim Koordinasyon Merkezi açtı. CHP Burdur Milletvekili adayları İzzet Akbulut, Hülya Gümüş ve Süleyman Erman, coşkulu bir şekilde karşılandı.
Ata toprağı Melli'ye gelen Milletvekili adayı Hülya Gümüş, güllerle karşılanırken, yoğun sevgi ve destek karşısında Milletvekili adayı Gümüş duygulandı.
Kocaaliler Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Milletvekili adayı Hülya Gümüş,Ata toprağı Melli'ye gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Rahmetli dedem hep şöyle söylerdi gücü önce kendinde arayacaksın, daima ufuklara bakacaksın, hangi mevkiye hangi makama ulaşırsan ulaş özünden çıkmayacaksın. Bende bu toprakların öz evladı olarak Sayın Genel Başkanımızın takdiriyle CHP Burdur milletvekili adaylığım açıklanır açıklanmaz ilk geldiğim yer Kocaaliler oldu. Ve bu vesileyle mübarek ramazan ayının son günü, bayramın habercisi arife gününde yine sizlerle bir aradayız" ifadelerini kullandı.
Coşkulu kalabalık tarafından sözleri sıkça kesilen Hülya Gümüş'e, vatandaşlar "Kocaaliler'in Umudu, Melli Mehmet'in Torunu", "Kadınlar Yanında", "Gençlik Seninle" sloganları ile destek verdiler.
SKM açılışının ardından Kocaaliler Kapalı Pazar Yeri'nde düzenlenen iftar yemeğinde 1500 kişiyle buluşan CHP Milletvekili adayları, tek tek vatandaşları selamlayarak, katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)