Burdur'un Yeşilova ilçesine ziyarette bulunan CHP Burdur Milletvekili adayları İzzet Akbulut, Hülya Gümüş ve Süleyman Erman, yoğun ilgi ile karşılandı.
Yeşilova'ya adeta bir çıkartma yapan CHP İl Örgütü beraberinde Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ile birlikte halk pazarını ziyaret etti.
Milletvekili adaylarına yoğun ilgi gösteren Yeşilova halkı, CHP'nin bu seçimlerde rekor kıracağını söyleyerek adaylara destek verdi.
CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Yeşilova halkına çok teşekkür ediyorum. Gerçekten bizleri bağrına bastılar. Hem İl örgütümüz hem de Yeşilova İlçe Örgütümüzle birlikte yaptığımız ziyaretler bizleri son derece memnun eti. Vatandaşlarımız bir an önce 14 Mayıs'ın gelmesini ve iktidar olmamızı istiyor. Büyük destek vereceklerini de belirtiyor. Bizlerde onlara layık olmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz ve partimizi iktidar yapacağız. İktidar oluncaya kadar her eli sıkmaya her kapıyı çalmaya devam edeceğiz birlikte başaracağız. " ifadelerini kullandı.
Yeşilova ziyaretinin ardından Çavdır ilçesine de geçen CHP Burdur Milletvekili adayları, önce ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler. Daha sonra Kozağaç köyünde verilen iftar yemeğine katılan adaylar, köylülerle görüşüp talep ve isteklerini dinlediler.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)