Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Kaza, Bugün saat 07:45 sularında Burdur İli Bucak İlçesi Susuz Kavşağında meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre, 15 EF 887 plakalı otomobil ile 15 C 4057 plakalı servis aracının karıştığı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan sürücü Mustafa Ç., ilk müdahalesinin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.
Antalya Burdur karayolu üzerinde çıkan araç yangını sonrasında bölgede uzun kuyruklar oluştu.
Antalya - Bucak - Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Antalya Burdur karayolu İnsuyu mevkiindeki kaza detayları burada...
Antalya Burdur karayolu üzeri Çubuk Beli Mevkiinde araç yangını meydana geldi.
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Detaylar için tıklayın...
Burdur Bucak'ta kahve keyfi mi yapmak istiyorsunuz? Roberts Kafe 2. şubesinde sizleri bekliyor! Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarla her damak tadına hitap ediyor. Detaylar burada...
9 günlük Kurban Bayramı tatilinin sona ermesi ile birlikte Burdur'da Antalya ve Fethiye gibi tatil beldelerinden dönen tatilcilerin yoğunluğuna bağlı olarak trafik yoğunluğu devam ediyor.
Yorumlar (0)