AK Parti'den Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnan, STK ziyaretlerinin ardından esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren İklim Market Manav İşletme Sahibi ile bir araya geldi.
Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Başkan Aday Adayı Ali İnan, " Aday Adaylığı başvurumuzun ardından bir esnaf olarak esnaf ziyaretlerimize de devam ediyoruz. İklim Market Manav’a ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Kız ve Erkek Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği'ni ziyaret etti.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Şoförler ve Otomobilciler Kooperatifi Başkanı Arif Mayda ile bir araya geldi.
AK Parti'den Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnan, yeni güne aile şirketi önünde poz vererek başladı.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren İNMAK Yapı Market İşletme Sahibi ile bir araya geldi.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Hızarcılar, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Sezgin Sezgin ile bir araya geldi.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Servisçiler Kooperatifi Başkanı Fatih Yıldız ile bir araya geldi.
Yorumlar (0)