Antalya’da ormanlık alanda kafası ve kolları olmayan çıplak erkek cesedi bulundu. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.
Olay, Kepez ilçesi Santral Mahallesi 3270 Sokak üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, ailesiyle gezintiye çıkan emekli polis memuru Faruk Çavuş, yol kenarında ceset gördü. Çavuş’un 112 Acil Çağrı Merkezine durumu bildirmesinin ardından bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.
Hayvan barınağına yakın bölgede bulunan cesedin, erkek ve kafası ile kollarının olmadığı tespit edildi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması ve savcı incelemesinin ardından ceset, kimliği belirlenmek ve ölüm nedeni araştırılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.
Antalya’da bir gencin, gece alkol aldığı arkadaşları tarafından cansız bedeni bulundu. İşte detaylar...
Antalya'da davulculuk yapan bir kişinin cansız bedeni, evinin bahçesinde yanmış şekilde bulundu. Sosyal medyada paylaştığı videolar büyük beğeni toplayan müzisyenden geriye mutlu anları kaldı.
Antalya’da ormanlık alanda kafası ve kolları olmayan çıplak erkek cesedinin kayıp uzuvlarının bulunması için arama çalışması başlatıldı.
Tekne kazasında hayatını kaybeden ATSO Başkanı Ali Bahar, Uncalı Kent Mezarlığı'nda düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi. Törene Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Antalya Valisi Hulusi Şahin ve diğer yetkililer katıldı.
Tekne kazasında hayatını kaybeden ATSO ve OSB Başkanı Ali Bahar için Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda anma töreni düzenlendi. Törene ailesi, meslektaşları ve yetkililer katıldı.
Tekne kazasında hayatını kaybeden ATSO Başkanı Ali Bahar'ın arkadaşı M.S.Ç., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Kaza sonrası Bahar'ın denize düştüğü minder de savcılığa teslim edildi.
Yorumlar (0)