Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda ücretsiz olarak üniversite sınavına hazırlanan 400 öğrenciye ve öğretmenlere mangal partisi düzenledi.
Ahmet Erkal Spor Tesisleri’nde düzenlenen mangal partisine, Başkan Topaloğlu’nun yanı sıra Kemer Belediye Başkan Vekili Semih Top, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, CHP Kemer Kadın Kolları Başkanı Sema Özdemir, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, kurs müdürü Suat Göv, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu Öğrenci ve Öğretmelere kendi eli ile köfte ikram ederek tek tek ilgilendi ve mangan sonu bir öğrencilere zeybek oynayarak sürpriz yaptı
“Bu yıl öğrencilerimize 1500 lira burs desteği vereceğiz” Devamı haberimizde..
Başkan Necati Topaloğlu, Antalya'nın Kemer İlçesi Tekirova Mahallesi’ndeki dere ıslah çalışmalarını yerinde inceledi.
2. Kemer Yaza Merhaba Şenliği Motosiklet Buluşması’na, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer Belediyesi Meclis üyeleri Semih Top ve Hüseyin Çelik’in yanı sıra İsmail Selami Minta ve Halit Özdemir de katıldı.
Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksek Okulu tarafından 'Kariyer günleri ve tadım şenliği' düzenlendi. Başkan Topaloğlu, 'Kariyer günleri ve tadım şenliği' etkinliğinde mangalın başına geçerek öğrencilere kendi elleriyle köfte pişirdi.
Antalya Kemer'de, Rusya'nın 17 bölgesinden 600 acente yetkilisinin katıldığı “Exhibition Türkiye 2024” workshop düzenlendi.
Kemer’de Bayramlaşma! Ramazan Bayramı dolayısıyla Antalya Kemer'de resmi bayramlaşma programı düzenlendi.
Yorumlar (0)