Antalya Şehir Hastanesi yolunu Bucak Korkuteli Çevre Yoluna bağlayan imar yolunda hizla devam ediyor .
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptığı paylaşımda
"Şehir Hastanesinin bulunduğu Masa Dağı bölgesini ve ilçenin doğu yakasını, Antalya Bulvarı Korkuteli Kavşağı’na bağlayacak olan 60 metrelik imar yolunun yapımını ivedilikle bitirmek için arı gibi çalışıyoruz. Çok yakında yolu şehrin ulaşımıyla buluşturacağız."
Antalya Kepez Belediyesinin, ünlü Kazak ozanı ve atışma geleneğinin ustası Jambıl Jabayev’in ismini verdiği parka, Türk halklarının kadim geleneksel müzik aleti olan çift telli dombranın anıtı dikiliyor.
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeşil alanlarda tadilat ve peyzaj çalışması başlattı. Tadilat çalışmaları sırasında vatandaşların talepleri de karşılanıyor.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz , 2024 yılı ikinci yarı ikramiye ödemelerini Ramazan Bayramı öncesinde yaparak, işçi personeline çifte bayram yaşattı.
Kepez Belediye Başkanlığı’na seçilen CHP’li Mesut Kocagöz, görevi Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay’dan devraldı.
Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, yağlı güreşin çok sevildiği şehre, Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi gibi bir tesis kazandırdı.
Yorumlar (2)
musa akkaş
8 ay önce / 15.11.2023Sayın başkanım, batı çevreyolu na bağlamanız için önce duacı yolunu yapmanız lazım,o yol şu an 2 şerit ve sadece gidiş ve geliş.Ve sabahları trafik ışıklarında 1 km kuyruk oluyor ve şu anda hiçbir çalışma yok.Bilmiyorum belkide haberiniz yok.
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla
Yusuf cetin
8 ay önce / 15.11.2023Bin yıllık mazı dağı'nın adını masa dağı yaptınız!
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla