Hatay’ın Arsuz ilçesinde bir evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.
Hatay’ın Arsuz İlçesi’ne bağlı Akçalı Mahallesi’nde bir evde yangın çıktı. Çevredeki vatandaşların 112’yi araması üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kısa sürede söndürdü. Yangının söndürülmesinin ardından evde soğutma çalışmaları gerçekleştirildi. Olayda herhangi yaralanma ve can kaybı yaşanmazken, evde maddi hasar meydana geldi.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Ergül Halisçelik, geçtiğimiz günlerde yaşanan bir yangında dumandan zehirlenen köpeği, önce masaj yapıp ardından oksijen ve su desteğiyle hayata döndüren Büyükşehir Belediyesi itfaiye personeline örnek davranışlarından dolayı teşekkür etti.
Hatay'da 2 katlı bir evde çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından binanın tamamını sarmadan söndürüldü.
Bucak Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Sazlı Mahallesi yakınlarında bulunan Söke Kipaş Kağıt Fabrikası’nda yangın çıktı. Bucak Belediyesi İtfaiye Ekipleri, Aydın'a giderek söndürme çalışmalarına destek veriyor.
Burdur Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Sazlı Mahallesi yakınlarında bulunan Söke Kipaş Kağıt Fabrikası’nda yangın çıktı. Burdur Belediyesi İtfaiye Ekipleri, Aydın'a giderek söndürme çalışmalarına destek veriyor.
Yorumlar (0)