Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav ve Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Arıcan, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav ve Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Arıcan, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Genel Sekreter Ertilav, ilk olarak TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'u ziyaret etti. Ziyarette, Burdur'daki yatırımlar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Daha sonra Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık'ı ziyaret eden Genel Sekreter Ertilav, sağlık alanındaki işbirliğinin güçlendirilmesi için görüşlerini iletti.
Milletvekilleri Adem Korkmaz, Mustafa Oğuz ve İzzet Akbulut'u da ziyaret eden Ertilav, Burdur'un sorunlarının çözümü için destek istedi.
Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Strateji ve Bütçe Uzmanı Caner Sarcan ve İç Denetçi Tahirhan Baydu'yu da ziyaret eden Ertilav, İl Özel İdaresi'nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.
İller İdaresi Genel Müdürü Vali Mehmet Emin Bilmez, Genel Müdür Yardımcıları Kemalettin Sakin ve Üzeyir Aziz Özeren'i de ziyaret eden Ertilav, Burdur'un kalkınması için işbirliğinin önemini vurguladı.
Genel Sekreter Ertilav, ziyaretler sonucunda Burdur'un sorunlarının çözümü için önemli adımlar atıldığını belirterek, "Burdur'umuz için İl Özel İdaresi olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
Bucak, Çavdır ve Yeşilova Belediye Başkanları, Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav ile yatırımlar ve projeler hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdi.
Asım Ertilav ve Cemal Acar, Belören Köyü Muhtarı Mehmet Topak ile görüşerek, köyün altyapı ve üst yapı yatırımlarını değerlendirdi. Muhtar Mehmet Topak tek tek teşekkür etti.
Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, Bucak'ta yerel yönetimlerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını inceledi. Detaylar haberimizde...
Burdur İl Özel İradesi Genel Sekreteri Asım Ertilav, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileriyle bir araya gelerek seminerde konuşma gerçekleştirdi.
Burdur İl Özel İdaresi, köylerin yol, asfalt ve içme suyu gibi altyapı çalışmalarını sürdürüyor. 2023 yılı yatırım programı kapsamında yapılan çalışmalarla köylerin altyapı sorunları çözülecek.
Burdur il Özel İdaresi tarafından Bucak ilçesi Seydiköy köyünde 3000 metrekare kilit parke çalışması tamamlandı. Çalışmayla köyün ana caddesi yenilendi.
Yorumlar (0)