Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, atıl vaziyette bulunan serayı yenilediklerini söyledi.
Burdur'un Gölhisar ilçesinde yıllardır atıl vaziyette bulunan sera emek verilerek, yenilendi. Gölhisar'a yakışır hale getirildi.
'Güzel Gölhisar'ımız en iyisini hakediyor!' sözlerini kullanan Başkan İbrahim Sertbaş, " Tüm çalışanlarım ile iftihar ediyorum. Burası yıllardır atıl vaziyette bulunan bir yerdi. Önce seramızı yeniledik, çalıştık, emek verdik. Çok şükür. 3 bin metrekarelik çiçek seramızı Gölhisar Belediyemize kazandırdık. Güzel kokulu karanfillerimiz ihracata hazır. Tarımsal üretime katkı sağlama çabamız heyecanla devam ediyor. Hizmetlerin en iyisini hakeden ilçemize hayırlı uğurlu olsun. " ifadelerini kullandı.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın.
Burdur Gölhisar'da şehit Ahmet Ertosun, ölüm yıldönümünde dualarla anıldı. Kaymakam Emre Cifçi ve Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş'ın katıldığı etkinlikte şehidimiz için dualar edildi.
Gölhisar Belediye Başkanının Eşi Ve Yeğeninin Bulunduğu Araç Kaza Yaptı . Yeğeni Ömer Saati Özen hastanede hayatını kaybetti
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Hobifest üyesi gençlerle bir araya gelerek taleplerini dinledi ve önemli müjdeler verdi. Detaylar haberimizde...
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş Hizmet ve istişare toplantısını, merkez ve köy muhtarları ile gerçekleştirdi.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş Şehit Mehmet Ali Özer İlkokulu ve Konak Ortaokulu Okul Aile Birliğince düzenlenen Etli Aş Sofrası etkinliğine katılım sağladı.
Yorumlar (0)