Aziziye Köyü'nde çıkan ev yangını ekiplerin müdahalesi ile büyümeden söndürüldü.
Ev yangını, 31 Temmuz Pazar günü sabah saatlerinde Burdur İli Aziziye Köyü'nde meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre, Enver Kul'a ait olduğu öğrenilen evde bacadan kaynaklı yangın çıktı. Bacadan kaynaklı olduğu öğrenilen ev yangında çatının bir kısmı yanarak zarar gördü.
İhbar sonrası bölgeye Burdur Belediyesi İtfaiye Ekipleri sevk edildi. Ekiplerin müdahalesi sonrasında yangın büyümeden söndürüldü.
Burdur'un Aziziye Köyü'nde ev yangını çıktı. Ekipler yangını büyümeden söndürdü
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Yorumlar (0)