24 Kasım Öğretmenler Günü Burdur Bahçeşehir Koleji'nde büyük bir coşkuyla kutlandı.
Bahçeşehir Kolejinde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise birimlerinde sürpriz pasta kesimi hem öğrenciler hem de öğretmenler günü coşkulu bir şekilde başladı. Okul Müdürleri öğretmenleri sınıflarında ziyaret ederek günlerini kutladılar. Konu hakkında açıklamada bulunan Kampüs Müdürü Tamer Bayar “Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek annelerle öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Atamızın öğretmenlerini saygıyla anıyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.” dedi.
Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Isparta Barida Otelde bir yemek organizasyonu düzenledi. Organizasyonda kurucu, yöneticiler ve öğretmenler bir araya geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen programda, emekli öğretmenlere hizmet şeref belgeleri verildi.
Burdur'da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törende, Eğitim İş Burdur Şube Başkanı Erkan Putgül, hükümetin eğitim emekçilerinin haklarını gasp ettiğini ve itibarsızlaştırdığını belirterek, mücadeleye çağırdı.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK ve Meclis Başkanı Ömer ÇELİKER, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Eğitim Fakültesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde mezunlarını bir araya getirerek bu özel günü anlamlı bir şekilde kutlayacak.
Burdur'da Öğretmenler Günü'nde şehit ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenler unutulmadı. Mevlit okutularak, lokma dağıtıldı.
Yorumlar (0)