Adana’da faaliyet gösteren Bakız İnşaat, yaptığı projelerle geleceğin yapı dünyasını yenilikçi konseptlerle şekillendiriyor.
Türkiye’nin en önemli kentlerinden Adana’da inşaata uzun yıllardır yön veren firmalar arasında olan Turgay Canver ve kızı Begüm Canver'in sahibi olduğu Bakız İnşaat, geleceğin yapı dünyası için, yenilikçi konseptleri kusursuz uygulamalarla buluşturuyor.
İhlas Haber Ajansı'na konuşan firma sahibi Turgay Canver, “Sürdürülebilirlik, enerji verimliliği ve kullanıcı dostu tasarımlar, yapıların temel öncelikleri arasında yer alıyor. Bakız İnşaat, bu vizyonuyla modern mimari anlayışını, teknolojik yeniliklerle birleştirerek, gelecek nesillere ilham veren projelere imza atıyor” dedi.
Begüm Canver ise projelerini fark oluşturan mimari dokunuşlar ile tasarladıklarını vurgulayarak, “Projelerimizde yenilikçi mimariye yer verirken her detayı titizlikle planlıyoruz. Bütün projelerimizde fark oluşturan yapılar üretildiği gibi bundan sonra yapacağımız projelerimizde de aynı şekilde ilerleyeceğiz fark oluşturan mimari tasarımları kalite ve konfor ile buluşturacağız” ifadelerini kullandı.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Çorum'da Hitit Üniversitesi tarafından son teknoloji ile kurulan atölyede öğrenciler yenilikçi iş fikirleri ve projelerini hayata geçirebiliyor.
Giresun İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilen proje kapsamında yaz tatilini yaylada geçiren çocuklar açık hava sinemasıyla buluşuyor.
Erzincan Valiliğinin başlattığı 'Köyümde Üç Gün' projesi kapsamında daha önce hiç köyde yaşamayan lise öğrencileri, köye dair merak ettikleri konuları uygulamalı eğitimler ve kamp programıyla deneyimliyorlar.
Kastamonu Üniversitesi tarafından hazırlanan “Güçlü Anne Güçlü Özel Birey” projesi sayesinde özel bireyler ile anneleri, kurslarda yaptıkları etkinliklerle hem öğreniyor hem de hoşça vakit geçiriyor.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Yorumlar (0)