CHP'den Bucak Belediye Başkan Aday Adaylığını ilan eden Hülya Gümüş, ziyaretlerini Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel ile sürdürdü.
5 Aralık Salı günü aday adaylığını ilan eden Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Hülya Gümüş, dün Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'i makamında ziyaret etti.
Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Aday Adayı Hülya Gümüş, " Bucak Ziraat Odası Başkanımız Sayın Bilal ÖZEL’i makamında ziyaret ettik. Çalışma arkadaşlarına kolaylıklar diledik. Misafirperverlikleri için tekrardan teşekkür ederiz. " ifadelerini kullandı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)