CHP Bucak İlçe Başkanı Ahmet Sedat Oktay, birkaç gündür Bucak gündemine oturan İsmail - Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi dedikoduları hakkında açıklamada bulundu.
AKP'nin Şerife- İsmail Sarı Rehabilitasyon Merkezi'nin taşınması konusunda muhalefet olarak fikir beyan etmemize bu kadar abartılı bir tahammülsüzlük göstermesinin altında bambaşka bir sebep yatıyor.
Normalde Kanında bir miligram Bucaklılık taşıyan kişi bile Bucak'tan bu güzide kurumun gitmesine, Bucak'ta yaşayan personelin Burdur'a hükmen sürülmesine, Kurum Yönetim hafızasının silinmesine karşı çıkar.
Bu konu iktidar muhalefet meselesi değil, Bucak'ın Bucaklının menfaati meselesidir.
Bırakın muhalefeti Olağan makul Bucaklı her AKP'li bu konuya itirazlarını söylemekten çekinmez.
Böyle bir şey yoksa bile tek öyle olsun ben yanılayım der.
AKP, kurumda ağalık düzeni kurmuş durumda ve istemi dışında böyle bir gündemin oluşmasını hazmedemiyor.Haliyle kurum personelini sorumlu tutuyor.
Akp tarafından bir nevi Muhalefete laf ediyorum ayağına kurum personeline aba altından sopa gösteriliyor.
Bilhassa Sonradan Kadroya geçen personele "Üzerinizde emeğimiz var, kurumdan partiye paralel hat kurduk, Nöbetlerinizle ilgili bile müdahil olduk. Yeri geldi müdürü, şefi hiçe sayıp Sizin dediğinizi yaptık.Karşılığına bakın" öfkesini taşıyorlar.
Unutulmaz repliktir. Hani Kibar Feyzo filminde Ağa köylüyü meydanda toplar ve köylüyü fırçalar.
"Ula şurda 119-120 başsınız. Hepinizi ben doyurim.hepinizi ben besliyim. vallaha taşıram kurumu haaa!" diye aklınca gerek medya üzerinden gerek kapalı kapılar ardında kurum personeline fırça çekiyor.
Sonuç olarak bir vekillik bir belediye başkanlığı bir ihale umuduyla amirleri karşısında susan Bucak'taki AKP'li yöneticilerinin defalarca aymazlık gösterdiğini,sustuğunu, Bucak'ın hakkını başka yerlere pay ettirdiğini yıllar yılı gördük.
Yeri gelir Bir bardak suda fırtına koparırız.
Artık Bucak olarak, Bucaklı olarak kaybetmeye tahammülümüz yok.
Vesselam...
CHP Bucak İlçe Başkanı Ahmet Sedat Oktay, Kayseri'de yaşanan olaylar ve Suriyeli sığınmacılar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Oktay, Suriyelilerin yargıya teslim olmaktan kaçınmasının kabul edilemez olduğunu vurgulayarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suriye politikasında değişiklik çağrısında bulundu.
CHP Bucak İlçe Başkanı Avukat Ahmet Sedat Oktay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Bucak Adalet Sarayı'nın yetersizliğine dikkat çekti.
Geçmiş Dönem CHP Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Özgür ÖZMEN, Bucak İl Genel Meclisi Üyeliğine Adaylık Başvurusunu gerçekleştirdi.
Cumhuriyet Halk Partisi Bucak İlçe Başkanlığı, Cumhuriyet'in 100. Yılı kutlamaları kapsamında öncelik çocuk ve gençler olmak üzere Bucaklı vatandaşlara Karaçam Tohumu hediye etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bucak İlçe Başkanlığı kongresinin ardından mazbatalar teslim alındı.
CHP Bucak İlçe Başkanlığı'nın 38. Olağan Genel Kongresi, 13 Ağustos 2023 Pazar günü Recai Tosyalı Düğün Salonu'nda gerçekleştirildi.
Yorumlar (0)