Bucak Devlet Hastanesi'nde Uzman Dr. Sibel KARABULUT, göreve başladı.
Bucak Devlet Hastanesi yeni uzman doktorlarla kadrosunu güçlendiriyor.
Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Sibel KARABULUT, Bucak'ta görevine başladı.
Bucak Devlet Hastanesi'ne yeni uzman doktorun başladığını duyuran AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, göreve başlayan uzman doktora 'hoşgeldin' diyerek başarılar diledi.
Milletvekili Bayram Özçelik yaptığı açıklamada, " Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Sibel KARABULUT Bucak Devlet Hastanemizde göreve başlamıştır. Doktorumuza görevinde başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.
Burdur İli Bucak İlçesinde kurban bayramı ilk günü motor ile otomobil kazasında motor sürücüsü yaralandı
Bucak Devlet Hastanesi'nden sevindirici bir haber geldi! Hastane, Anne Dostu Hastane kriterlerini başarıyla yerine getirerek bu önemli unvanı yeniden kazandı.
Bucak Devlet Hastanesi hemşiresi Yasemin Vicir, özverisi, fedakarlığı ve mesleki yetkinliği ile "Yılın Hemşiresi" seçildi. Emine Erdoğan Hanımefendi ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da katıldığı törende Vicir'e ödülü takdim edildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Bucak Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Bucak Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
2020 yılından bu yana yamaç paraşüt pilotluğu yapan Esin Karayel, Bademağacı'nda uçuş esnasında kaza yaptı ve L1 kemiğini kırdı. Kaza sonrası Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Karayel, Tanzer Bey ve ekibi tarafından ameliyat edildi.
Yorumlar (0)