Çeltikçi Belediyesi tarafından vatandaşların artan maliyetler altında ezilmemesi için harekete geçildi.
Burdur'un Çeltikçi ilçesinde Belediye Başkanı Adnan Bilkay, ilçe halkının artan maliyetlerden yıpranmaması için kar amacı gütmeden uygun fiyata kömür ve küspe satışı yaptıklarını duyurdu.
Çeltikçi Belediyesi şirketi tarafından yapılan uygun fiyatlı satış hakkında açıklamada bulunan Başkan Adnan Bilkay, " Belediyemiz şirket tarafından halkımızın menfaatleri gözetilerek kâr amacı güdülmeden kömür satışlarımız devam etmektedir. Belediyemiz şirket tarafından üreticilerimize artan maliyetler karşısında uygun fiyata üreticilerimize destek olmak amacıyla küspe satışlarımız devam etmektedir. " ifadelerini kullandı.
Burdur Çeltikçi'de yeni belediye başkanı belli oldu. Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin oldu. Peki Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin kimdir? İşte Ramazan Ezin'in biyografisi:...
Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay, belediyenin özkaynaklarıyla satın alınan 12 metre merdivenli, sıfır merdiven ve pompa, krom çelik tanklı, elektrik yangınlarına köpük sıkma özellikli yeni itfaiye aracını hizmete aldı.
Çeltikçi Belediyesi, Burdur-Antalya karayolu kenarlarında tali yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmayla, karayolu kenarındaki tarım arazilerine ulaşım kolaylaşacak, ulaşım güvenliği artacak ve bölgenin tarımsal kalkınmasına katkıda bulunulacak.
Burdur'un Çeltikçi ilçesinde yapımına başlanan market inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Çeltikçi Belediyesi, kendi arazilerinde tarım faaliyetlerini başlatarak ilçe ekonomisine ve halka katkıda bulunmayı hedefliyor.
Çeltikçi Belediyesi, ilçenin altyapısını güçlendirmek amacıyla taş döşenmeyen yolları yeniden düzenliyor ve Göl Yeri mevkiindeki yol sorununu çözüme kavuşturuyor.
Yorumlar (0)