Burdur'un Çeltikçi ilçesinde belediye tarafından kilit parke döşeme çalışmaları aralıksız sürüyor.
Daha güzel bir Çeltikçi için çalışmaları sürdüren Belediye Başkanı Adnan Bilkay, 'söz verdik yapıyoruz.' dedi.
Çalışmaların hızla sürdürüldüğünü belirten Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay yaptığı açıklamada, " Daha güzel bir çeltikçi için Kilit parke döşenmeyen sokak, cadde kalmayacak demiştik. Kilit parke döşeme çalışmalarımız devam etmektedir. Söz verdik yapıyoruz yapmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.
Burdur Çeltikçi'de yeni belediye başkanı belli oldu. Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin oldu. Peki Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin kimdir? İşte Ramazan Ezin'in biyografisi:...
Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay, belediyenin özkaynaklarıyla satın alınan 12 metre merdivenli, sıfır merdiven ve pompa, krom çelik tanklı, elektrik yangınlarına köpük sıkma özellikli yeni itfaiye aracını hizmete aldı.
Çeltikçi Belediyesi, Burdur-Antalya karayolu kenarlarında tali yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmayla, karayolu kenarındaki tarım arazilerine ulaşım kolaylaşacak, ulaşım güvenliği artacak ve bölgenin tarımsal kalkınmasına katkıda bulunulacak.
Burdur'un Çeltikçi ilçesinde yapımına başlanan market inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Çeltikçi Belediyesi, kendi arazilerinde tarım faaliyetlerini başlatarak ilçe ekonomisine ve halka katkıda bulunmayı hedefliyor.
Çeltikçi Belediyesi, ilçenin altyapısını güçlendirmek amacıyla taş döşenmeyen yolları yeniden düzenliyor ve Göl Yeri mevkiindeki yol sorununu çözüme kavuşturuyor.
Yorumlar (0)