Gölhisar'a Yeni 112 Acil Sağlık İstasyonu
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, yaptığı açıklamada, ilçeye yeni bir 112 Acil Sağlık İstasyonu kazandırmak için çalışmalara başlandığını duyurdu.
Sertbaş, açıklamasında şunları söyledi:
"Gölhisar'ımıza yeni bir 112 Acil Sağlık İstasyonu kazandırmak için çalışmalarımıza başladık. İlçemizdeki ihtiyaçlar doğrultusunda, modern ve donanımlı bir istasyon inşa edeceğiz.
İstasyonun yapımı için belediyemiz ve hayırseverlerimiz iş birliği içerisinde çalışıyor. Hayırseverlerimizin destekleri ile hızlı bir şekilde inşaatı bitireceğiz.
Bu vesile ile, ilçemize bu güzel hizmeti kazandırmak için emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikten kuvvet doğar. Birlikte, omuz omuza, sevgi ve dayanışma ile her daim güçlüyüz."
Açıklamada, 112 Acil Sağlık İstasyonu'nun, ilçe merkezi ve çevre köylere hizmet vereceği belirtildi. İstasyonun, bölgenin sağlık hizmetlerine önemli katkı sağlayacağı ifade edildi.
Burdur Bucak AK Parti Kocaaliler Belediye Başkan Adayı İlyas Delen, Kocaaliler için 2024 yatırım programına A2 tipi 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonu yapılacağını müjdeledi.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, hayırsever vatandaşların katkılarıyla ilçeye yeni bir 112 Acil Sağlık İstasyonu yapılacağını açıkladı.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş Şehit Mehmet Ali Özer İlkokulu ve Konak Ortaokulu Okul Aile Birliğince düzenlenen Etli Aş Sofrası etkinliğine katılım sağladı.
Gölhisar Belediyesi kültür hizmetleri kapsamında düzenlenen etkinliklerle dolu bir gün sizleri bekliyor!
Burdur Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş Belediye makamında ziyaretçilerini ağırladı.
Gölhisar Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yarın hizmete açılıyor. Havuz, 7'den 70'e tüm Gölhisarlılara hizmet verecek.
Yorumlar (0)