Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Başkan Yardımcısı Ali Say, Atatürk Mahallesinde yapım devam eden Devlet Hastanesi sahasındaki yeni açılan 35 metrelik yolu incelemelerde bulundu.
İnceleme sonrası açıklama yapan Başkan Ercengiz “ Fen İşleri Müdürlüğümüz ve İmar Müdürlüğümüz Başkan yardımcılarımız yeni açılan yol ile ilgili hem bizlere bilgi verdiler hem de yerinde bir inceleme yapmak istedik. Tabi hastanenin değişen yeri ile birlikte trafik yükünün artacağının farkındayız. Bununla ilgili kaygılarımızı önerilerimizi ilgili kurumlara hem sözlü hem de yazılı olarak ilettik. Bundan sonraki süreçte de hastanın ve hasta yakınlarının hastaneye en çabuk ulaşabileceği yol akslarının oluşturulması gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Ekiplerimiz yeni hastanemizin otopark ile hastane arasındaki 35 metrelik yolun açma çalışmalarını sürdürüyorlar. Hızlı bir şekilde tamamlayıp hastane faaliyete geçmeden önce yolumuzu hazır etmek istiyoruz. Arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.
Burdur Belediyesi kültür gezileriyle Sagalassos Antik Kenti, İnsuyu Mağarası ve Salda Gölü gibi tarihi ve doğal güzellikleri keşfedin. Başvurular için detaylı bilgi alın.
Burdur Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Sazlı Mahallesi yakınlarında bulunan Söke Kipaş Kağıt Fabrikası’nda yangın çıktı. Burdur Belediyesi İtfaiye Ekipleri, Aydın'a giderek söndürme çalışmalarına destek veriyor.
Burdur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Menderes Mahallesi Kemal Solmaz Caddesi'nde yağmur drenaj çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Başkan Ercengiz, birim müdürleriyle toplandı. Şehir için faydalı hizmetler için istişare edildi. Detaylar için tıklayın...
Burdur Belediyesi, 8 Temmuz - 22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Açık Hava Sinema Günleri ile vatandaşlara yaz aylarında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor.
Yorumlar (0)