Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan deprem felaketi sonrasında Burdur tek yürek oldu.
Bir taraftan vatandaşlar yardım etmek için malzeme getirirken, bir taraftan da gönüllü olarak çalışanlar paketleyip araçlara yüklüyorlar.
Yardım kampanyasında gönüllü olarak çalışanlara Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yemek ikramında bulundu. İkramın ardından açıklamada bulunan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Bugün hiç aralıksız çalışan gönüllü gençlerimiz ve yurttaşlarımızla bir bardak çorbayı bir dilim ekmeği paylaşıyoruz. Dayanışma çok büyük binlerce teşekkürler” ifadelerini kullandı.
Burdur Belediyesi kültür gezileriyle Sagalassos Antik Kenti, İnsuyu Mağarası ve Salda Gölü gibi tarihi ve doğal güzellikleri keşfedin. Başvurular için detaylı bilgi alın.
Burdur Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Sazlı Mahallesi yakınlarında bulunan Söke Kipaş Kağıt Fabrikası’nda yangın çıktı. Burdur Belediyesi İtfaiye Ekipleri, Aydın'a giderek söndürme çalışmalarına destek veriyor.
Burdur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Menderes Mahallesi Kemal Solmaz Caddesi'nde yağmur drenaj çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Başkan Ercengiz, birim müdürleriyle toplandı. Şehir için faydalı hizmetler için istişare edildi. Detaylar için tıklayın...
Burdur Belediyesi, 8 Temmuz - 22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Açık Hava Sinema Günleri ile vatandaşlara yaz aylarında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor.
Yorumlar (0)