Kan bağışının önemi konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Belediyesi’nde tüm Burdur halkını ve personeli kan bağışına davet etti.
Kan bağışı ile ilgili açıklama yapan Başkan Ercengiz “Kan, acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Tek kaynağı insan olan kan, bir gün bize veya bir yakınımıza lazım olabilir. Kan bağışına dikkat çekmek adına Burdur Kızılay Kan Merkezi ile ortak bir çalışmaya imza attık. Belediye içerisinde kurulan mobil kan alma ünitesi ile Burdur Kızılay Kan Merkezi gün boyu burada sizleri, kan bağışına bekliyor olacak. Çalışanlarımızı, Sevgili hemşerilerimizi, Burdur halkını bugün Belediyemize kan bağış kampanyasına destek olmaya davet ediyorum” dedi.
Burdur Bucak'ta trafik kazası meydana geldi. Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ile çarpışan hafif ticari aracın köprüde asılı kalması sonucu itfaiye tarafından kurtarılan 3 yaralı hastaneye kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen iki araçlı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Kazada yaralanan vatandaş, hastaneye kaldırıldı.
Burdur’un Çeltikçi ilçesinde yalnız yaşayan ve en son 4 gün önce görülen sara hastası yaşlı adam, evinde kızı tarafından ölü bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Kazada yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Yaralılar Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Detaylar haberimizde.
Burdur'da Cuma günü evinden çıkan ve 2 gündür aranan 65 yaşındaki Alzheimer hastası Halil Alagöz, arazide ölü bulundu. Detaylar için tıklayın.
Yorumlar (0)