Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Grup Toplantısı öncesinde Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşıladı. Başkan Ercengiz, “Yolumuz açık olsun.” dedi.
Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayını Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıklanmasının ardından dün Ankara’ya giden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bugün TBMM’de CHP Grup Toplantısı öncesinde milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla birlikte Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşıladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;
"Genel Başkanımız 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Partimizin Grup Toplantısı öncesi Belediye Başkanı arkadaşlarımızla karşıladık. Yolumuz açık olsun…"
Burdur Belediyesi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle düzenlediği yemekte engelliler gönüllerince eğlendi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 54. Bölge Burdur Eczacı Odası'nın kurucu başkanı olarak misafirleri ağırladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bugün gerçekleşen ziyarette örgütlerin ve kurumların katkılarına dikkat çekerek teşekkürlerini iletti.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bu yıl 9.düzenledikleri Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın tüm paydaşlara katkı sağlayacağına inandığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti ve fuarın Burdur için hayırlı olmasını diledi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kadir Gecesi dolayısıyla anlamlı bir mesaj paylaştı.
Yorumlar (0)