Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, belediye çalışmalarını izleyen ilkokul çocukları ile sohbet ederek, çocukların taleplerini dinledi.
Altın Terim Solmaz İlkokulu bahçesinde belediye ekiplerinin çalışmalarını izleyen ilkokul öğrencilerini gören Başkan Ercengiz, çocukların yanına giderek sohbet etti. Keyifli geçen sohbette Başkan Ercengiz, çocukların taleplerini dinledi. Başkan Ercengiz, çocuklarla gülüşerek, isteklerinin hepsini yapacaklarını söyledi.
Çocuklarla gerçekleştirdiği sohbetin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Ercengiz, “Belediyemizin yaptığı çalışmaları incelerken Altın Terim Solmaz İlkokulu öğrencileri yavrularımızın heyecanını görmek çok güzeldi. Teşekkürler yavrularım” ifadelerini kullandı.
Burdur Belediyesi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle düzenlediği yemekte engelliler gönüllerince eğlendi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 54. Bölge Burdur Eczacı Odası'nın kurucu başkanı olarak misafirleri ağırladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bugün gerçekleşen ziyarette örgütlerin ve kurumların katkılarına dikkat çekerek teşekkürlerini iletti.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bu yıl 9.düzenledikleri Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın tüm paydaşlara katkı sağlayacağına inandığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti ve fuarın Burdur için hayırlı olmasını diledi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kadir Gecesi dolayısıyla anlamlı bir mesaj paylaştı.
Yorumlar (0)