Burdur'da CHP İl Teşkilatı, Büğdüz Köyü halk pazarını ziyaret ederek, Kemal Kılıçdaroğlu’nun hayata geçireceği vaatlerini anlattı.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı, seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. Kent merkezinde seçim çalışmalarına devam eden CHP İl, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları Örgütleri, Büğdüz Köyü halk pazarını ziyaret etti. Ziyarette CHP Milletvekili Aday Adayı Hakan Açar da yer aldı. CHP İl Örgütü, ziyarette pazarcıların tezgahlarını gezerek, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hayata geçireceği Aile Destekleri Sigortası başta olmak üzere tüm vaatlerini anlattılar. Verimli geçen seçim çalışmasında, vatandaşlara bilgilendirici broşürler dağıtıldı.
Hayal Girişim
Tek aday ile gidilen Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Zinet Gezer’den bayrağı Şengül Sevim Tekin devraldı.
CHP Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Şengül Sevim Tekin, yeni başkan olarak seçildi. Kongreye CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve diğer önemli partililer katıldı.
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla CHP Burdur İl Kadın Kolları üyeleri, basın açıklaması yaptı.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
Yorumlar (0)