Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş sosyal medya hesaplarından '' Bucak İlçe Kaymakamımız Sayın Bayram Gale’ye nazik ziyareti için teşekkür ediyorum.'' ifadelerini kullanarak Bucak Kaymakamı Bayram Gale'ye ziyareti için bir kez daha teşekkür etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda, muhtarların sorunları ve talepleri ele alındı.
Bucak'ta 24 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kaymakam olarak atanan Bayram Gale, Bucak'ı geliştirmeye ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulmaya odaklanacağını söyledi.
Burdur'un Bucak ilçesinin yeni kaymakamı Bayram Gale, 13 Eylül Çarşamba günü görevine başladı. Bucak Kaymakamı Bayram Gale kimdir?
Burdur'un Bucak ilçesinin kaymakamlığı görevine Bayram Gale atandı. İşte detaylar...
Ordu Vali Yardımcısı Bayram Gale Burdur Bucak Kaymakamı olarak atandı.
Bucak ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Ordu Vali Yardımcısı Bayram Gale Bucak Kaymakamı olarak atandı.
Yorumlar (0)