Burdur / Bucak

Başkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladı

Kızılkaya Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı İlkay Güngör, CHP Belediye Başkan Adayı Şeref Coşar'ın seçim ofisi açılışında yönelttiği suçlamalara sert tepki gösterdi. Güngör, sanayi bölgesindeki ticari arsaların tapularını ve projelerinin çalıntı olmadığını belgeleriyle ispatladı.

Başkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladı

Kızılkaya Belediye Başkanı Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki!

Kızılkaya Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı İlkay Güngör, CHP Belediye Başkan Adayı Şeref Coşar'ın seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada yönelttiği suçlamalara sert tepki gösterdi.

Güngör, yaptığı açıklamada, "Kamuoyuna duyurulur" başlığıyla şu ifadeleri kullandı:

"Kıymetli Kızılkayalı hemşehrilerim,

Sanayi bölgemizde toplamda 8 adet imarlı ticari arsa bulunmaktadır. Bunların tamamı belediyemiz üzerine kayıtlı olup satılmamıştır. Tapuları fotoğraftadır. İsteyen vatandaşlarımız belediyemize gelip görebilirler.

Ayrıca Sayın Coşar, projelerimi çalıp kendinmiş gibi yayınladığını ve bu nedenle projelerini açıklayamayacağını söylemiştir. Bu tavrı, Sayın Coşar'ın projelerinin niteliğinin açıklamaya değer olmadığı mesajını vermektedir. Bizim projelerimiz aylar öncesinde hazırdı ve bir gün önce yaptığımız proje tanıtım toplantısında da halkımızla paylaştık.

Şunu da belirtmek isterim ki, bizler bugüne kadar hiç kimsenin ekmeğiyle oynamadık, oynamayız da. Memleketimize kaliteli hizmet getirmekten başka hiçbir gayemiz yoktur.

Kullandığınız dil kimliğinizdir. Sizin ve ekibinizin mesnetsiz, sadece rakibi karalamaya yönelik ithamlarınız temiz siyaset diline yakışmamaktadır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinizi düşünüyoruz. Zira lider olmak bunu gerektirir."

Başkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladıBaşkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladıBaşkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladıBaşkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladıBaşkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladıBaşkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladıBaşkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladıBaşkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladıBaşkan Güngör'den CHP Adayı Coşar'a Sert Tepki! Fotoğraflarla cevapladı

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 3
  SEVDİM
 • 3
  ÜZÜLDÜM
 • 3
  BEĞENDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

İlkay Güngör fark attı! Seçimle güven tazeledi
Bölgesel

İlkay Güngör fark attı! Seçimle güven tazeledi

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Beldesinde seçim tamamlandı. Sandıklardaki oyların sayımıyla yeni belediye başkanı İlkay Güngör oldu.

Başkan İlkay Güngör'den güzel haber geldi!
Bölgesel

Başkan İlkay Güngör'den güzel haber geldi!

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör 4 günlük yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin ardından Akdeniz üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde servisine çıktı.

İlkay Güngör'ün ameliyatı tamamlandı! İşte sağlık durumu
Bölgesel

İlkay Güngör'ün ameliyatı tamamlandı! İşte sağlık durumu

İlkay Güngör'ün ameliyatı tamamlandı! İşte sağlık durumu - Kızılkaya Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Belediye Başkanı İlkay Güngör'ün geçirdiği ameliyatın başarıyla sonuçlandığı duyuruldu.

Başkan İlkay Güngör ameliyata alındı! İşte sağlık durumu
Bölgesel

Başkan İlkay Güngör ameliyata alındı! İşte sağlık durumu

Başkan İlkay Güngör hastaneye kaldırıldı! İşte sağlık durumu - Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, geçirdiği rahatsızlık sonrasında kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı.

Kızılkaya'da Çörek Otu Şenliği! İlkay Güngör projeyi duyurdu
Bölgesel

Kızılkaya'da Çörek Otu Şenliği! İlkay Güngör projeyi duyurdu

İlkay Güngör, bir projesini daha açıkladı. Beldenin en önemli gelir kaynaklarından biri olan çörek otunu desteklemek ve tanıtmak amacıyla düzenlenecek "Geleneksel Çörek Otu Festivali" de yer alıyor.

İlkay Güngör'den sahte hesap uyarısı!
Bölgesel

İlkay Güngör'den sahte hesap uyarısı!

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, sosyal medyada kendi adına açılan sahte hesaplar ve sayfalar olduğunu duyurdu.