20 Temmuz Pazartesi günü, Akdeniz Belediyeler Birliği Meclis toplantısı yapıldı. Toplantının yanı sıra 5. Akdeniz Belediyecilik proje yarışması da tamamlandı. Akdeniz Belediyeler Birliği encümen seçimi yapıldı. Yapılan seçimde Akdeniz Belediyeler Birliği Encümenliğine Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör tekrar seçildi. Kızılkaya Belediyesi’nden yapılan açıklamada yeniden encümen olarak seçilen Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör ve proje yarışmasında ödül alan belediyeler tebrik edildi. Yapılan seçimlerde Başkan Güngör, bir kez daha aynı göreve getirildi. Başkan Güngör, 2021 yılının Nisan ayına kadar bu görevini yürütecek.
Başkan İlkay Güngör, Akdeniz Belediyeler Birliği'nde Turizm Komisyon Üyesi seçilerek Kızılkaya'nın turizm potansiyelini artırmayı hedefliyor. Detaylar burada...
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyeliğine seçildi. İşte diğer encümen üyeleri...
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı'na seçilmesinin ardından 2021 yılından bu yana yapılmayan Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'nı yeniden hayata geçireceklerini açıkladı.
Bucak Belediye Meclisi, yeni dönem için Akdeniz Belediyeler Birliği Üyelerini seçti. Yapılan oylamada CHP'den Ömer Özer asil üye, Hüseyin Göktur ise yedek üye seçildi. Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş de başkan doğal üye olarak Bucak'ı temsil edecek.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyeliğine tekrar seçildi. İşte detaylar...
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ödüle doymuyor, mermer atıkları geri kazanım projesi (Taş kırma ve eleme tesisi) ödül aldı. İşte detaylar...
Yorumlar (0)