Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ziyarette bulundu.
Belediye Başkanı İlkay Güngör, Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Beldesi'ne yapılan hizmetlerde Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin hiçbir zaman desteğini esirgemediğini söyledi.
Başkan İlkay Güngör yaptığı açıklamada, " Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ beyi makamında ziyaret ettim. Kızılkaya'mıza bu zamana kadar yaptığımız hizmetlerde hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve yeni yapacağımız hizmetlerde de her zaman destek olacağını dile getiren Genel Başkanımıza şahsım ve Belde halkım adına teşekkür eder, saygılar sunarım. " ifadelerini kullandı.
Kızılkaya Beldesi'nde Cuma pazarında düzenlenen aşure dağıtımı etkinliği, Belediye Başkanı İlkay Güngör'ün katılımıyla gerçekleşti.
Başkan Kocagöz ve Başkan Güngör, kentlerin gelişimi ve belediyeler arası iş birliği üzerine sohbet etti, ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Başkan İlkay Güngör, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı babası ve oğlu ile ziyaret etti. Misafirperverliği için teşekkür etti.
Başkan İlkay Güngör, MHP Disiplin Kurulu Başkanı Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti, misafirperverliği için teşekkür etti.
Başkan İlkay Güngör, MHP MYK Üyesi ve Dr. Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Doç. Dr. Esma Özdaşlı'yı makamında ziyaret etti.
Başkan İlkay Güngör, Akdeniz Belediyeler Birliği'nde Turizm Komisyon Üyesi seçilerek Kızılkaya'nın turizm potansiyelini artırmayı hedefliyor. Detaylar burada...
Yorumlar (0)