Burdur

Başkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Burdur’da kadın el sanatları merkezini ziyaret etti.

Başkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Burdur’da kadın el sanatları merkezini ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Isparta’nın ardından Burdur’u da ziyaret etti. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de Burdur ziyaretinde İmamoğlu’na eşlik etti. Burdur’da da Isparta’da olduğu yoğun ilgiyle karşılanan İmamoğlu, Şeker Meydanı’nı dolduran coşkulu kalabalığa hitap etti.

Konuşmasını, vatandaşların yoğun ilgisi altında tamamlayan İmamoğlu, Burdur Belediyesi Kadın El Sanatları Merkezi’ni ziyaret etti. Kadın üreticilerle sohbet eden İmamoğlu çifti, bazı tezgahlardan alışveriş yaptı.

Başkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştuBaşkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştuBaşkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştuBaşkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştuBaşkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştuBaşkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştuBaşkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştuBaşkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştuBaşkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştuBaşkan İmamoğlu ve eşi, Burdur'da kadın üreticilerle buluştu

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (1)

Hasan Tutumlu

2 ay önce / 06.04.2023

Ya gerçekten bunlara inanan oy veren hatta karısının çocuğu na okuttuğu kitapı çocuğu 'na tavsiye ettiren ve büğün burdur da olan palyaço bilmem ne oğlu ERDOĞAN ın onu kıskandığını söylüyor hizmetlerin den dolayı ya millet iyiçe manyamış bunların hizmet anlayışı yıkmak durdurmak kapatmak hdppkk ile birlik olmak.Adam ne diyor 35 senedir oy veriyorlar hiçbir hizmet yapmıyoruz yine veriyorlar yine veriyorlar.Bunu yapanlar ne içiyor anlamıyorum.Adamlar her zaman olduğu gibi reklamlara başladılar senden benden dindar soğan patates oyunu başladı kaza kurşunun dan kendini mağdur gösteren marul ya kardeşim say bitmez akıllı olun adamlar resmen TÜRKİYE yi hdppkk nın yönetimine veriyorlar valla öyle olursa kk götüne bir tekme vurmazlarsa oy verenler üstünde yaşadığın toprağın suyu şehit kanıdır onların vebali yeter de artar size

  |   Beğenmedim 0   |   Cevapla

İlgili Haberler

İmamoğlu'ndan Melli'ye destek
Yerel Yönetim

İmamoğlu'ndan Melli'ye destek

Burdur'un Bucak ilçesi'ne bağlı Kocaaliler Beldesine, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hediye edilen malzemeler geldi. İşte detaylar..

İmamoğlu'ndan Gaziantep'te sert çıkış
Yaşam

İmamoğlu'ndan Gaziantep'te sert çıkış

İBB Başkanı ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu, Gaziantep'te sevgi seliyle karşılandı.

Ekrem İmamoğlu Burdur'da
Bölgesel

Ekrem İmamoğlu Burdur'da

Burdur'a seçim çalışmaları çerçevesinde gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Burdur Gölü ve içme suyuna dikkat çekti.

Ekrem İmamoğlu ve Gültekin Uysal Burdur'da
Bölgesel

Ekrem İmamoğlu ve Gültekin Uysal Burdur'da

Burdur'a gelecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ile hem miting hem de vatandaşlarla iftar yapacak.

Ekrem İmamoğlu, Burdur'a geliyor
Bölgesel

Ekrem İmamoğlu, Burdur'a geliyor

Burdur, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu misafir edecek.

Başkan Ercengiz’den İmamoğlu’na destek ziyareti
Bölgesel

Başkan Ercengiz’den İmamoğlu’na destek ziyareti

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, il belediye başkanlarıyla birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek ziyaretinde bulundu.