Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK: "Kent merkezimizde açılışı gerçekleştirilen ve halkımızın hizmetine sunulan yeni devlet hastanemiz ilimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.
Yeni devlet hastanesinin sahip olduğu özellikleriyle Burdur'a yakıştığı belirten BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK; "Sahip olduğu gerek fiziki özellikleri ve gerekse donanımlarıyla ilimize yakışan bir eserin hizmete girmesinden dolayı mutluluk duyuyorum. Vatandaşlarımıza sağlık alanında daha iyi hizmet edecek hastanemiz, üyelerimizin ve tüm vatandaşlarımızın muayene ve tedavi olabileceği imkanlara sahip.
Bu vesile ile 11 Aralık 2023 tarihinde hizmete açılan yeni hastanemizle birlikte ilimizdeki sağlık hizmetlerinin daha kaliteli olacağına inanıyorken; hastanemizin yapımından açılışına kadar emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili İzzet AKBULUT'A Burdur için güncel öneri ve taleplerini iletti.
Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO)Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK'i makamında ziyaret etti.
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik'i makamında ziyaret etti.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ve beraberindeki heyet, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'nin 80. Genel Kuruluna katıldı.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, Nisan ayında Burdur'un ihracat hacminin bir önceki yılın aynı ayına göre %4,4 artarak 17 milyon 173 bin 030 dolara ulaştığını açıkladı.
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor, ziyaretçilerini makamında ağırlamaya devam ediyor.
Yorumlar (0)